s1mone napisał(a):

|
Ale i tak facet osłabia naszą siłę ofensywną i ogólnie nie pasuje do stylu gry Wisły.
|
A od kiedy to podstawową rolą obrońcy jest udzielanie się w defensywie? On jest stoperem i ma zupełnie inne zadania niż pozostali zawodnicy.
W tym sezonie prócz sanek z Jegielonią nie zauwazyłem u niego dużych błędów. Ja grał za Jovę to grał przyzwoicie i nie ma sie do czego czepiać.
Ma jedną poważną wadę. Za dużo zarabia.