Wyświetl pojedynczy post
nemox007
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: W-wa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67462
Stary 07.02.2014, 15:36
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ale i tak facet osłabia naszą siłę ofensywną i ogólnie nie pasuje do stylu gry Wisły.
A od kiedy to podstawową rolą obrońcy jest udzielanie się w defensywie? On jest stoperem i ma zupełnie inne zadania niż pozostali zawodnicy.

W tym sezonie prócz sanek z Jegielonią nie zauwazyłem u niego dużych błędów. Ja grał za Jovę to grał przyzwoicie i nie ma sie do czego czepiać.

Ma jedną poważną wadę. Za dużo zarabia.
Odpowiedz cytując