Wyświetl pojedynczy post
alkoholik
Senior Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków(Nowy Kleparz)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9327
Stary 07.02.2014, 13:40
Kocur napisał(a):Wyświetl post
1. Żurawski jeszcze nie jest (niestety) byłbym pracownikiem ale obecnym pracownikiem - zgodnie z nazwą tematu

2. Nie jest winą kibiców że jeden z pracowników się spedalił - co jak widać jest zaraźliwe bo kolega s1mone ma "to" już w dupie ...
Dokładnie więc argumenty aby przenieść to na temat polityczny są co najwyżej śmieszne i żałosne.
Odpowiedz cytując