Kocur napisał(a):

1. Żurawski jeszcze nie jest (niestety) byłbym pracownikiem ale obecnym pracownikiem - zgodnie z nazwą tematu
2. Nie jest winą kibiców że jeden z pracowników się spedalił - co jak widać jest zaraźliwe bo kolega s1mone ma "to" już w dupie ...
|
Dokładnie więc argumenty aby przenieść to na temat polityczny są co najwyżej śmieszne i żałosne.