Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9326
Stary 07.02.2014, 09:57
Skoro pogrubione Cię rozwaliło, to dawaj przykłady tego prześladowania homoseksualistów w Polsce.

Ps. Synku to sobie możesz mówić do młodszego kolegi jak Ci pozwoli.


Edit. Tak, z przykładami na poważnie - skoro są w Polsce prześladowani i gnębieni jak twierdzisz to chętnie się zapoznam z tematem. Śmiało. Może być priv.

Tak właśnie myślałem...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 07.02.2014 o godz. 10:36.
Odpowiedz cytując