|
Skoro pogrubione Cię rozwaliło, to dawaj przykłady tego prześladowania homoseksualistów w Polsce.
Ps. Synku to sobie możesz mówić do młodszego kolegi jak Ci pozwoli.
Edit. Tak, z przykładami na poważnie - skoro są w Polsce prześladowani i gnębieni jak twierdzisz to chętnie się zapoznam z tematem. Śmiało. Może być priv.
Tak właśnie myślałem...
Ostatnio edytowane przez serek.c2 : 07.02.2014 o godz. 10:36.
|