|
Chavez nie jest zły. Jesli gra to mozna powiedzieć o nim że zawsze trzyma fason . Jakiś rażących błędów nie popełnia. A faule, karne, kartki? No taki los ostatniego obrońcy. Jak to mówią , Piłka może przejść a już zawodnik nie.
Zresztą według statystyk na tle innych obroncow ma wszystko w normie więc nie ma oo czym dyskutować. Kolejna oklepana bzdura.
|