Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67458
Stary 07.02.2014, 01:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Z w tym sezonie Legią zagrał dobry mecz. Nie zmienia to jednak faktu, że technicznie jest nędzny i spowalnia rozegranie piłki z ataku do obrony.
Hehhe nie zebym się czepial ale ciekawe masz to podejście do rozgrywania pilki...."Z ATAKU DO OBRONY" ;-)


Moim zdaniem, czarny kolega który lubi jezdzic po trawie z dwiema wyprostowanymi nogami, mimo wszystko jeżeli dobrze przepracowal czas przygotować i nie myslal juz o wczasach w Brazyli ze swoja repra, może spokojnie przy Glowie być drugim stoperem w warunkach naszej "EKSTRAKLASY".
Ostatnio edytowane przez dzollo : 07.02.2014 o godz. 01:31.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując