Wyświetl pojedynczy post
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9316
Stary 06.02.2014, 22:23
SharksiK napisał(a):Wyświetl post
Juz pewnie za pozno ale w nastepnych wyborach do PE my kibice wybierzmy jednego z nas i niech startuje.
Jak sie zmobilizujemy to byla by szansa kilkoma tysiacami glosow chlopa przepchac . Nie dosc ze ochotnik sobie swiata zwiedzi to jeszcze zatrzyma sobie 3 tys zl , za fatyge a reszte kasy na oprawy.
Widać, że nie masz pojęcia o obowiązującej w Polsce ordynacji wyborczej ani metodzie przeliczania głosów

Z całym szacunkiem dla boiskowych dokonań Żurawskiego, to musi być jego koniec w Wiśle, pod wszelką płaszczyzną. NIE dla czerwonych.
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując