SharksiK napisał(a):

Juz pewnie za pozno ale w nastepnych wyborach do PE my kibice wybierzmy jednego z nas i niech startuje.
Jak sie zmobilizujemy to byla by szansa kilkoma tysiacami glosow chlopa przepchac . Nie dosc ze ochotnik sobie swiata zwiedzi to jeszcze zatrzyma sobie 3 tys zl , za fatyge a reszte kasy na oprawy.
|
Widać, że nie masz pojęcia o obowiązującej w Polsce ordynacji wyborczej ani metodzie przeliczania głosów
Z całym szacunkiem dla boiskowych dokonań Żurawskiego, to musi być jego koniec w Wiśle, pod wszelką płaszczyzną. NIE dla czerwonych.