FraMat napisał(a):

A kto będzie na niego w Krakowie głosował?
Bo na pewno nie większość kibiców Wisły - to chyba oczywiste?
Ani nie kibice sąsiadki - to chyba też oczywiste?
A jako, że nie jest na pierwszym miejscu to i osoby niezwiązane ze sportem w ogóle czy piłką w szczególe też na niego nie zagłosują. To chyba oczywiste?
Żuraw tylko sobie wśród kibiców smrodu narobił.
Ale zawsze był jakiś niepozbierany. Poza boiskiem, oczywiście.
Żuraw... nie idź tą drogą...
|
"Skaut Wisły rozmawiał o polityce z byłym prezesem klubu z ul. Reymonta, a obecnie członkiem rady nadzorczej Tadeuszem Czerwińskim. - Później spotkałem się z przedstawicielami SLD, padła propozycja i po zastanowieniu ją przyjąłem. Będą różne opinie na mój temat, też negatywne, ale tak było i wtedy, kiedy grałem w piłkę. Jestem do tego przyzwyczajony.
Żurawski zapewnia, że gdyby udało mu się dostać do PE, to wciąż pracowałby dla Wisły. - Funkcje europosła i skauta można łączyć - twierdzi. "
Ale jak się ma takich doradców jak Czerwiński, to co się dziwić?
w każdym razie Żuraw strzelił se samobója.