Wyświetl pojedynczy post
coni
Senior Member
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9314
Stary 06.02.2014, 21:42
FraMat napisał(a):Wyświetl post
A kto będzie na niego w Krakowie głosował?
Bo na pewno nie większość kibiców Wisły - to chyba oczywiste?
Ani nie kibice sąsiadki - to chyba też oczywiste?
A jako, że nie jest na pierwszym miejscu to i osoby niezwiązane ze sportem w ogóle czy piłką w szczególe też na niego nie zagłosują. To chyba oczywiste?

Żuraw tylko sobie wśród kibiców smrodu narobił.
Ale zawsze był jakiś niepozbierany. Poza boiskiem, oczywiście.

Żuraw... nie idź tą drogą...

"Skaut Wisły rozmawiał o polityce z byłym prezesem klubu z ul. Reymonta, a obecnie członkiem rady nadzorczej Tadeuszem Czerwińskim. - Później spotkałem się z przedstawicielami SLD, padła propozycja i po zastanowieniu ją przyjąłem. Będą różne opinie na mój temat, też negatywne, ale tak było i wtedy, kiedy grałem w piłkę. Jestem do tego przyzwyczajony.

Żurawski zapewnia, że gdyby udało mu się dostać do PE, to wciąż pracowałby dla Wisły. - Funkcje europosła i skauta można łączyć - twierdzi. "


Ale jak się ma takich doradców jak Czerwiński, to co się dziwić?

w każdym razie Żuraw strzelił se samobója.
Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki. - Henryk Reyman
Odpowiedz cytując