Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9311
Stary 06.02.2014, 21:03
A kto będzie na niego w Krakowie głosował?
Bo na pewno nie większość kibiców Wisły - to chyba oczywiste?
Ani nie kibice sąsiadki - to chyba też oczywiste?
A jako, że nie jest na pierwszym miejscu to i osoby niezwiązane ze sportem w ogóle czy piłką w szczególe też na niego nie zagłosują. To chyba oczywiste?

Żuraw tylko sobie wśród kibiców smrodu narobił.
Ale zawsze był jakiś niepozbierany. Poza boiskiem, oczywiście.

Żuraw... nie idź tą drogą...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując