Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67444
Stary 06.02.2014, 17:40
Ja bym chętniej widział tam Urygę, bo z chłopaka może coś być, ale Chaveza musimy "wypchnąć" z klubu, więc niech gra i się pokazuje, a nuż go jeszcze do Soczi weźmie
Odpowiedz cytując