Byłem niedawno na meczu siatkarek Impelu Wrocław. Swoją drogą, cytując klasyka mają rozmach sku****

Cieszy mnie bardzo, że udało się w końcu podpisać umowę z miastem. Trochę tej kasy chyba uda się zaoszczędzić.
Nie wiecie może jak kształtują się formy umów i koszty wynajmu stadionu w innych miastach ( Poznań, Wrocław, Gdańsk, Warszawa....Kraków

). Ciekaw jestem czy na tle innych, wynegocjowane stawki z Majchrowskim i spółką są atrakcyjne?