Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21256
Stary 06.02.2014, 16:22
Byłem niedawno na meczu siatkarek Impelu Wrocław. Swoją drogą, cytując klasyka mają rozmach sku****
Cieszy mnie bardzo, że udało się w końcu podpisać umowę z miastem. Trochę tej kasy chyba uda się zaoszczędzić.

Nie wiecie może jak kształtują się formy umów i koszty wynajmu stadionu w innych miastach ( Poznań, Wrocław, Gdańsk, Warszawa....Kraków ). Ciekaw jestem czy na tle innych, wynegocjowane stawki z Majchrowskim i spółką są atrakcyjne?
What's new?

Odpowiedz cytując