Wyświetl pojedynczy post
nairda116
Senior Member
 
Od: 12.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67440
Stary 06.02.2014, 16:01
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Teraz się z nich śmieje bo wiem ile Nam dali, ale przypomij sobie euforie jaka panowała jak przychodzili.Może to wina trenera ze grali tak chujowo jak grali ?
p.s. piszesz ze grajkom nie chciało się grać bo im sie kontakt kończył....casus Garguły?
Tak tylko że tamci wtedy wiedzieli że odejdą bo nie ma kasy a z Gargułą inna sprawa. Tutaj spokojnie może zostać w klubie
Odpowiedz cytując