Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9303
Stary 06.02.2014, 15:10
alkoholik napisał(a):Wyświetl post
Tu nie chodzi o to że Żurawski kandyduje niech by sobie kandydował tylko byle nie z SLD ani Palikota ani innej Lewackiej i postkomunistycznej Partii.
A ja uważam że nie powinien startować z ramienia żadnej partii. I nie ma co tu dzielić na lepsze czy na gorsze partie. Nie bronie mu mieć swoich poglądów ale politycznie powinien zachować niezależność.
Odpowiedz cytując