alkoholik napisał(a):

|
Tu nie chodzi o to że Żurawski kandyduje niech by sobie kandydował tylko byle nie z SLD ani Palikota ani innej Lewackiej i postkomunistycznej Partii.
|
A ja uważam że nie powinien startować z ramienia żadnej partii. I nie ma co tu dzielić na lepsze czy na gorsze partie. Nie bronie mu mieć swoich poglądów ale politycznie powinien zachować niezależność.