Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67433
Stary 06.02.2014, 11:49
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Czy jeśli ta runda będzie lepsza zarówno pod względem miejsca jak i gry to czy publicznie zobowiążesz się do odszczekania tych bredni na temat Smudy ew. co musi sie stać żebyś zaczął patrzeć na tego faceta obiektywnie?
Nic nie odszczekam, bo nie wierze w "geniusz" trenerski Smudy tylko uważam, ze Smuda dostał lepszy zespół niż jego poprzednicy, a przede wszystkim ma napastnika (obecnie nr 1 w tabeli Król Strzelców).
Żadna w tym jego zasługa.
Co do wyjazdów, to dlatego nie strzela Brożek czy Garguła bo zespól nie stwarza żadnych sytuacji, udaje, ze gra, nie ma tego rzekomego smudowego "zapier....a", gra na pół gwizdka. Zapytaj Smudy dlaczego tak się dzieje. Taki fachura napewno odpowie (tzn. odpowiedział, ze Wisła gra dobrze na wyjazdach). Uratowana przed spadkiem Pogoń potrafiła grać tą rundę na wyjeździe jak równy z równym i to z każdym. Może Smuda zadzwoniłby do Wdowczyka jak to zrobić ?
Odpowiedz cytując