szprotson napisał(a):

yyy a to w ataku nie straszyliśmy supernapadziorem Genkowem a na boku pomocy nie szalał były król strzelców ligi serbskiej Iviva Illiev? Na boku obrony grał były reprezentant Holandii a bramki strzegł reprezentant Estonii?
I że teraz mamy lepszy kadrowo zespół ? No ....a, przecież my ławki nie mamy w ogóle....Oczywiście to że zawodnik "wystrzeli" to nie jest zasługa trenera tylko zawodnika ? no way.
|
No widzisz, sam się śmiejesz z tych schyłkowych stranierii co im sie już w końcówce kontraktu grać nie chciało. Więc Moskal czy Kulawik mogli im naskoczyć a nie zmobilizować do gry. Ja pier.. e kolejny, który zapomniał jak wyglądało podejście tych grajków, gdy siedzieli już na walizkach. Skleroza czy jak ? Smuda zapewne by ich tak zmobilizował, że "wystrzałów" nie byłoby końca. Dalej powtarzasz, ze Brozek "wystrzelił" dzieki Smudzie. Tylko pytanie, czy wystrzelił już w samolocie lecąc do Krakowa w trakcie juz rozpoczetego sezonu?
Jak widać po składach to sa całkiem inne drużyny (kadrowo). Trudno porównywać w takim razie warsztat trenerski Moskal, Kulawika a obecnie Smudy skoro dysponowali kompletnie innymi piłkarzami.
P.S. Zapomniałes o Fredrikssenie (napewno teraz by wystrzelił

)