|
yyy a to w ataku nie straszyliśmy supernapadziorem Genkowem a na boku pomocy nie szalał były król strzelców ligi serbskiej Iviva Illiev? Na boku obrony grał były reprezentant Holandii a bramki strzegł reprezentant Estonii?
I że teraz mamy lepszy kadrowo zespół ? No ....a, przecież my ławki nie mamy w ogóle....Oczywiście to że zawodnik "wystrzeli" to nie jest zasługa trenera tylko zawodnika ? no way.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|