Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67425
Stary 06.02.2014, 11:07
yyy a to w ataku nie straszyliśmy supernapadziorem Genkowem a na boku pomocy nie szalał były król strzelców ligi serbskiej Iviva Illiev? Na boku obrony grał były reprezentant Holandii a bramki strzegł reprezentant Estonii?

I że teraz mamy lepszy kadrowo zespół ? No ....a, przecież my ławki nie mamy w ogóle....Oczywiście to że zawodnik "wystrzeli" to nie jest zasługa trenera tylko zawodnika ? no way.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując