Tu nie chodzi o porównywanie "zasług trenerskich", ale w ogóle ich dostrzeganie. Spójrz w tabelę i zobacz, gdzie byliśmy rok temu. Chyba, że uważasz, że Wisła grałaby tak jak teraz z jakimkolwiek trenerem na ławce. Jeżeli tak, to musimy spisać protokół rozbieżności i zakończyć wymianę poglądów
