Galonek napisał(a):

|
Tak samo jak i o piłkarzach. Jest problem z wygrywaniem na wyjeździe i trzeba to zmienić. W poprzednich sezonach jednak był problem z wygrywaniem z kimkolwiek i gdziekolwiek. Mamy do czynienia z progresem.
|
Raczej mamy do czynienia z całkiem innym, kadrowo i mentalnie lepszym zespołem, który dostał Smuda, a jego poprzednicy nie mieli i dlatego nie ma co porównywać tzw. "zasług trenerskich".