Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#909
Stary 06.02.2014, 10:14
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ponoć Andrzej Iwan ma trafić do pracy w Lechii
http://sport.trojmiasto.pl/Balazinsk...trona=1#opinie

co do Probierza to z nim ciężko będzie Lechii o zakwalifikowanie sie do pucharów.Dużo macha rękoma, gwiżdże,podskakuje a mimo to drużyna nie ma pomysłu na gre.
O jakich pucharach tutaj mowa Jak Lechia załapie się do pierwszej 8 to będzie sukces.
Odpowiedz cytując