Temat
:
Ekstraklasa 2013/2014
Wyświetl pojedynczy post
4karol4
Senior Member
Od: 04.2009
Offline
#
909
06.02.2014, 10:14
AYALA
napisał(a):
ponoć Andrzej Iwan ma trafić do pracy w Lechii
http://sport.trojmiasto.pl/Balazinsk...trona=1#opinie
co do Probierza to z nim ciężko będzie Lechii o zakwalifikowanie sie do pucharów.Dużo macha rękoma, gwiżdże,podskakuje a mimo to drużyna nie ma pomysłu na gre.
O jakich pucharach tutaj mowa
Jak Lechia załapie się do pierwszej 8 to będzie sukces.
4karol4
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 4karol4
Znajdź inne posty napisane przez 4karol4