|
Gwiaździsty, czegokolwiek byś nie napisał, to trenera rozlicza się z wyników i miejsca w tabeli. Typowana do spadku Wisła zajmuje obecnie TRZECIE miejsce w tabeli. Mniejsze znaczenie ma fakt, że na wyjazdach nie wygrywa. Ważne, że wygrywa u siebie prawie wszystko jak leci. Czy gdybyśmy wygrywali trochę u siebie i trochę na wyjeździe i mieli przy tym tyle samo punktów, to twoja ocena Smudy by się zmieniła? Słusznie już ktoś na forum zwrócił ci uwagę, że dopasowujesz fakty do z góry założonej tezy.
Można Franza lubić lub nie, ale pod jego wodzą drużyna gra lepiej niż się spodziewano i zajmuje wysokie miejsce w tabeli. Takie są fakty, a z tymi się nie dyskutuje.
|