Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67411
Stary 06.02.2014, 09:04
syryls napisał(a):Wyświetl post
@Gwiaździsty
Kulawik miał Ilieva, Meliksona, Pareike itd. Praktycznie po dwóch solidnych zawodników na każdą pozycje a prócz meczu z Legią nie było widać żebyśmy mieli trenera, nie wspominając pana Probierza który wogóle s.......ił u nas robotę
Pisałem już na ten temat, ale powtórzę jeszcze raz. Kulawik miał Ilieva, który na boisko wychodził po to aby się przewietrzyć bo kończył mu się kontrakt a na nowy już nie można było liczyć ze wzgledu na problemy finansowe Wisły o czym klub głośno mówił. Meliksona, który nagle przestał grać (niby kontuzje) aby wymusić sprzedaż na Zachód oraz Pareikę, który seryjnie zaczął popełniac babole, będąc myślami już gdzie indziej (vide Iliev). Im się nie chciało już umierać za Wisłę na boisku bo im sie pobyt w Krakowie kończył. To tak jak ze starym wojskiem, które ma tydzień do cywila. Do niczego już ich nie zmusisz, ale na stanie kompani figurują. No i co z tego ?
Takich grajków miał Moskal czy Kulawik, który trafił na tak mentalnie nastawionych zawodników. Na papierze byli ale na boisku mieli już wszystko w dupie.
Odpowiedz cytując