Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67408
Stary 06.02.2014, 08:41
Tarann napisał(a):Wyświetl post
Kolega Gwiaździsty odpowiedzią nie zaszczycił więc trzeba przyjąć że masz rację. Ja też tak to czuje.
Ale jak można odpowiedzieć na takie ogólniki, a raczej stwierdzenie, którego autor coś sobie ubździł ? Nie rozśmieszaj.

Dla bardziej merytorycznej dyskusji zadam pytanie miłosnikom Smudy, jak to jest z grą Wisły na wyjeździe ? Czy po minięciu rogatek Krakowa, geniusz trenerski Smudy ulega hibernacji, kiedy drużyna gra jak patałachy, bez składu ładu snuje sie po boisku ? Gdzie wtedy jest to magiczne smudowe "zapier....e" ? Czy tez podzielacie słowa Smudy, ze Wisła na wyjeździe gra ....dobrze ? Bo wg. mnie grała kompromitująco.
Odpowiedz cytując