szprotson napisał(a):

|
Wybacz, krwa, ale wątpie w to że ta drużyna z trenerem Kulawikiem a nie trenerem Smudą zrobiła by to samo. A niektórzy to własnie sugerują....
|
Tego się nigdy nie dowiemy, ale Kulawik (jak i jego poprzednik) grał drużyną
bez napastnika . Smuda go dostał i na tym mocno skorzystał. Bo chyba nikt oprócz kilku oszołomów nie stwierdzi, ze to dzieki Smudzie, Brozek strzela gole, bo nie Smuda go do sezonu przygotowywał, no chyba, ze przez komórkę dostawał polecenia i ćwiczył w samolocie.
Smuda dostał tez Donalda, który pomimo , że jest surowy jeszcze to wprowadził ożywienie w ataku i tez strzela gole. A moim zdaniem strzela dlatego bo takie ma umiejętności a nie dlatego, że wypalił dzieki Smudzie.
Dla wielu zakochanych w Smudzie jasne bedzie, ze gdyby przyszedł do Wisły Ronaldo to tez strzelałby bramiki wyłacznie dzieki Smudzie, dzieki któremu by "wypalił"

.