Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67405
Stary 06.02.2014, 04:51
no tak, ale mógłby iśc do Amiki chociażby. Warta Poznań pewnie nie spełniałaby go już, no ale jeśli Franek potrafił iść do słabej Jagi i strzelać dla niej sporo bramek w duzo powazniejszym wieku to co mowic o Zurawiu, który sprawiał wrażenie zawodnika bardziej wszechstronnego (mogl grac na innych pozycjach niż N I ŚN). Z resztą czy to jest powiedziane, że muszą być powroty? Mógłby grać w średniaku ligowym także. Larissa nie była przecież topowym klubem to w Polsce nie mogl? czułby sie niedowartosciowany? jak ktos chce grać to gra. jak Frankowski by strzelił 10 goli w poprzednim sezonie to grałby i dziś, ale powiedział że jest za słaby już, no ale to 38 lat a nie 34
Ostatnio edytowane przez HEDu : 06.02.2014 o godz. 04:53.

Odpowiedz cytując