Wyświetl pojedynczy post
Matijas
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1778
Stary 06.02.2014, 03:12
ja kilka mies temu nabyłem bardzo fajne autko w stanie, jaki naprawdę w Polsce ciężko trafic(a szukałem dluuuugo) i z pewna historia - gość z Krakowa, ma rodzine w Niemczech i z tego co widziałem sporo importuje, nie komis. Jeśli jesteś zainteresowany to dam Ci namiar, może cos będzie miał ciekawego. W razie czego powołaj się na kolege od czarnej a3.
Odpowiedz cytując