Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5007
Stary 05.02.2014, 22:11
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Lepszy moim zdaniem wiec taki PR jaki mamy niż pompowanie balonika, mówienie ze jest zajebiście a potem patrzenie jak trupy wychodzą z szafy.
Nie, nie, nie.

Opowiadanie jak jest ciulowo to jest dobre jak dwie baby plotkują na Kleparzu.
Jak się prowadzi dużą spółkę takich rzeczy się nie mówi. To katastrofalny błąd obojętnie czy prowadzisz klub piłkarski czy spółkę giełdową.

Ale ja go rozumiem. On prochu nie wymyśli, gdyby był zdolnym dyrektorem sportowym nie pracowałby u nas.
Lepiej dla niego mówić, że jest źle, wtedy nikt do niego nie będzie miał pretensji.
A taktyka zwalania wszystkiego na poprzedników to standard w korporacjach.
Odpowiedz cytując