filemon napisał(a):

Szanuję Twoją opinię, ale ani polityka, ani to jaki jestem nie za bardzo pasuje do tematu "Byli piłkarze", więc jeśli chcesz pobawić się w psychoanalityka to narzucam Ci robienie tego na pw 
A mówiąc serio: po prostu odniosłem wrażenie, że nie tylko ja jestem zmęczony pluciem na Żurawskiego, bo startuje z partii, która wam się nie podoba i odnawianiem tego tematu.
|
Z grzeczności wyłącznie nie zasugeruję Ci co, komu i gdzie możesz sobie narzucać

zaś osobiście sugeruję po prostu nie wchodzić/nie czytać postów które Cię nie interesują, bądź użyć opcji "ignoruj" wobec osób, których czytanie Cię męczy (co w tej chwili i ja czynię wobec Ciebie).
Nawiasem mówiąc interesująca "logika", nasz były piłkarz (i zarazem obecny pracownik) Żurawski podjął decyzję kandydowania w wyborach i wykorzystania w swojej kampanii Naszego Klubu, ale to my na niego "plujemy"...