Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9294
Stary 05.02.2014, 21:56
filemon napisał(a):Wyświetl post
Szanuję Twoją opinię, ale ani polityka, ani to jaki jestem nie za bardzo pasuje do tematu "Byli piłkarze", więc jeśli chcesz pobawić się w psychoanalityka to narzucam Ci robienie tego na pw

A mówiąc serio: po prostu odniosłem wrażenie, że nie tylko ja jestem zmęczony pluciem na Żurawskiego, bo startuje z partii, która wam się nie podoba i odnawianiem tego tematu.
Z grzeczności wyłącznie nie zasugeruję Ci co, komu i gdzie możesz sobie narzucać zaś osobiście sugeruję po prostu nie wchodzić/nie czytać postów które Cię nie interesują, bądź użyć opcji "ignoruj" wobec osób, których czytanie Cię męczy (co w tej chwili i ja czynię wobec Ciebie).
Nawiasem mówiąc interesująca "logika", nasz były piłkarz (i zarazem obecny pracownik) Żurawski podjął decyzję kandydowania w wyborach i wykorzystania w swojej kampanii Naszego Klubu, ale to my na niego "plujemy"...
Ostatnio edytowane przez JEDREK76 : 05.02.2014 o godz. 22:04.
Odpowiedz cytując