|
Poza tym, Zurawski wchodził na końcówki meczów. W 10-15 minut ciężko się wykazać. Tym bardziej wiedząc, że trener pięknie do Ciebie się zwraca ale tak naprawdę ma inny pomysł na grę, bez twojego udziału.
Gdzie ten napastnik. Być może jeden transfer da nam szansę na grę w europejskich pucharach.
Nie po to Żuraw z Kuzba jeżdżą po europie żeby ich praca nie miała możliwości realizacji...
|