Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9292
Stary 05.02.2014, 20:36
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Były piłkarz Wisły postanowił się zeszmacić, będąc przy okazji wciąż pracownikiem Naszego Klubu. Jak najbardziej jest to odpowiednie miejsce do dyskusji na ten temat. Odnoszę wrażenie, że trochę masz nadmierne ambicje próbując narzucać innym użytkownikom o czym i gdzie mają rozmawiać.
Szanuję Twoją opinię, ale ani polityka, ani to jaki jestem nie za bardzo pasuje do tematu "Byli piłkarze", więc jeśli chcesz pobawić się w psychoanalityka to narzucam Ci robienie tego na pw

A mówiąc serio: po prostu odniosłem wrażenie, że nie tylko ja jestem zmęczony pluciem na Żurawskiego, bo startuje z partii, która wam się nie podoba i odnawianiem tego tematu.


PS: brawa za dystans, pomijając ograniczenie, konserwo.
Ostatnio edytowane przez filemon : 05.02.2014 o godz. 22:35.
Odpowiedz cytując