filemon napisał(a):

|
Chce(sz) go sobie wałkować - wałkuj(cie) w politycznym, wystarczy już polityki w temacie "Byli piłkarze".
|
Były piłkarz Wisły postanowił się zeszmacić, będąc przy okazji wciąż pracownikiem Naszego Klubu. Jak najbardziej jest to odpowiednie miejsce do dyskusji na ten temat. Odnoszę wrażenie, że trochę masz nadmierne ambicje próbując narzucać innym użytkownikom o czym i gdzie mają rozmawiać.