Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9291
Stary 05.02.2014, 20:07
filemon napisał(a):Wyświetl post
Chce(sz) go sobie wałkować - wałkuj(cie) w politycznym, wystarczy już polityki w temacie "Byli piłkarze".
Były piłkarz Wisły postanowił się zeszmacić, będąc przy okazji wciąż pracownikiem Naszego Klubu. Jak najbardziej jest to odpowiednie miejsce do dyskusji na ten temat. Odnoszę wrażenie, że trochę masz nadmierne ambicje próbując narzucać innym użytkownikom o czym i gdzie mają rozmawiać.
Odpowiedz cytując