Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9290
Stary 05.02.2014, 19:57
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
A dlaczego ma go nie kontynuować, skoro Żurawski bez żenady zapowiada, że nadal ma zamiar pracować w Wiśle Chce sobie czerwoną gębę Naszym Klubem wycierać!
Chce(sz) go sobie wałkować - wałkuj(cie) w politycznym, wystarczy już polityki w temacie "Byli piłkarze".
Odpowiedz cytując