JEDREK76 napisał(a):

A dlaczego ma go nie kontynuować, skoro Żurawski bez żenady zapowiada, że nadal ma zamiar pracować w Wiśle Chce sobie czerwoną gębę Naszym Klubem wycierać!
|
Chce(sz) go sobie wałkować - wałkuj(cie) w politycznym, wystarczy już polityki w temacie "Byli piłkarze".