Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25736
Stary 05.02.2014, 19:31
Sambo bardzo ładnie to opisałeś. Osobiście nie potrafię pisać tak zwięźle i łopatologicznie.

sambo napisał(a):Wyświetl post
Wobez powyzzego - po jaka cholerę pomiedzy moimi podatkami a emeryturą X ma stać OFE które bierze sobie kasę za zarządzanie moimi pieniedzmi z moich podatków?
Jeszcze odnośnie tego powyższego zdania końcowego to nie wiem czy z premedytacją, czy przez przypadek prof. Rybiński tak się zakręcił w atakach na Vincenta z Londynu, że sam stwierdził iż powstanie PTE/OFE to była zwyczajna kradzież. Może niedosłownie, ale tak wynika z tego cytatu.

Cytat:
A najsmutniejsze jest to, że w świetle planowanych przez Sami Wiecie Kogo działań, reforma emerytalna stała się jednym z najbzdurniejszych działań jakie kiedykolwiek w Polsce podjęto. Bo ZUS dalej pozostanie piramidą finansową, a jednocześnie stracono miliardy złotych w postaci pobranych przez PTE opłat, które w większości trafiły za granicę jako dywidendy. Trudno będzie ten absurd przebić. No może jeszcze ewentualna próba wejścia do euro w najbliższych latach może mieć podobne skutki.