Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67395
Stary 05.02.2014, 17:47
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że żelazna logika nakazuje wnioskować, że jak:

a) Garguła wypalił = kończył mu się kontrakt, żadna w tym zasługa Smudy
b) Miśkiewicz wypalił = kończył mu sie kontrakt, obył się z ekstraklasą, żadna w tym zasługa Smudy
c) Brożek wypalił = musiał wypalić bo jest dobry, żadna w tym zasługa Smudy
d) Głowacki wypalił = omijaja go kontuzje dlatego wypalił, żadna w tym zasługa Smudy

ale jak:

e) Małecki nie wypalił / odszedł = wina Smudy że nie potrafił do niego trafić
f) Stolarski nie wypalił / odszedł = wina Smudy że nie postawił na niego

Ponadto wiadomo, że przyjście Brożka tak baaaardzo wzmocniło naszą siłę rażenia, że jest to całkiem inny zespół stąd lepsze wyniki. Odejście Sobolewskiego, Kosowskiego, Genkova, Pareiko, Jaliensa czy wcześniej Meliksona jest tylko niewartym wzmianki faktem, który nas wcale personalnie nie osłabił.
Dokładnie tak jak w tej wyliczance . A co do odejścia tych stranierich wymienionych ponizej to opisałem ich chęci do dalszej gry w Wisle jak było. Personalnie zostaliśmy osłabieni ale na papierze a nie w rzeczywistości. Nazwiska nie grają a oni snuli sie po boisku chcać doczekać końca kontraktu lub zwiać gdzie indziej. Zapomnieliśmy juz tak szybko jak było ? Jak dreptali po boisku olewając wszystko. Skąd taka krótka pamieć ? czyzby dlatego, ze nie zgadza się z załozona tezą, że to np. dzieki Smudzie Brożek stzrela bramki i ma asysty (na 30 zdobytych przez Wisłę , Paweł ma aż 11 bramek i 6 asyst), można sobie pomyśleć gdzie byłyby Smudowe cuda, gdyby nie on.
Odpowiedz cytując