Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9289
Stary 05.02.2014, 17:44
filemon napisał(a):Wyświetl post
musisz konsekwentnie próbować zaczynać temat na nowo?

Jakiś czas temu Gorawskiego w Galerii Kazimierz na burgerze z Dudką widziałem. Ciekawe, że od czasu zrobienia zdjęcia powyżej to Gorawski tracił na popularności, a Siwiec zyskiwała
A dlaczego ma go nie kontynuować, skoro Żurawski bez żenady zapowiada, że nadal ma zamiar pracować w Wiśle Chce sobie czerwoną gębę Naszym Klubem wycierać!
Odpowiedz cytując