filemon napisał(a):

musisz konsekwentnie próbować zaczynać temat na nowo?
Jakiś czas temu Gorawskiego w Galerii Kazimierz na burgerze z Dudką widziałem. Ciekawe, że od czasu zrobienia zdjęcia powyżej to Gorawski tracił na popularności, a Siwiec zyskiwała
|
A dlaczego ma go nie kontynuować, skoro Żurawski bez żenady zapowiada, że nadal ma zamiar pracować w Wiśle

Chce sobie czerwoną gębę Naszym Klubem wycierać!