Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67394
Stary 05.02.2014, 17:21
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a co pokazał jako selekcjoner?
Sory stary, ale nie sadze ze Waldek King zrobił by taki sam wynik na Euro jak zrobił Smuda. A dziś ? Kadra Nawałki zremisował by z Grecją co nie? Chyba ....a w pingponga.

Czemu jak Żurawski wrócił to nie było to 30%,a przeciez to był napadzior lepszy niż Paweł?
Niedoszacowanie potencjału ? No chyba se żarty robisz, jaki potencjał ?

Wybacz, krwa, ale wątpie w to że ta drużyna z trenerem Kulawikiem a nie trenerem Smudą zrobiła by to samo. A niektórzy to własnie sugerują....
Fornalik to trener? Smuda w porównaniu z nim to Murinho. Ale to co odstawiliśmy z Grecją( mamy wynik i gramy w przewadze) Smudę dyskwalifikuje. Mecz z Czechami tylko wszystko potwierdził. Samym zapieprzaniem to można robić wyniki w biegach przełajowych. Kiedy potrzeba sposobu, schematu, najogólniej myśli to pan Franciszek blednie.

Żurawski wrócił z brzuchem, którego nie zamierzał się pozbyć, a co miał prócz strzału i szybkości? Był tak wolny że zanim wziął zamach piłki już nie było. Brożek brzucha nie przywiózł.

A potencjał? Na nasze warunki pierwsza czwórka. Legia, Lech, Górnik. Kogo byś jeszcze dołożył ? Teksty o walce o ósemkę były zawstydzające. Trener Kulawik może by takiego wyniku nie zrobił bo stracił zaufanie w okresie sprzątania po przejściu kataklizmu. Ale już Moskal zrobiłby pewnie lepszy. Bo na Kałuży daliśmy dupy dokładnie tak jak z Grecją. Do czego Kazek pewnie by nie dopuścił.

Najważniejszy transfer już jest. Czyli konkurencja do środka. To daje nadzieję że Garguła znów nie zapadnie w sen...
Ostatnio edytowane przez Drozd : 05.02.2014 o godz. 17:26.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując