szprotson napisał(a):

a co pokazał jako selekcjoner?
Sory stary, ale nie sadze ze Waldek King zrobił by taki sam wynik na Euro jak zrobił Smuda. A dziś ? Kadra Nawałki zremisował by z Grecją co nie? Chyba ....a w pingponga.
Czemu jak Żurawski wrócił to nie było to 30%,a przeciez to był napadzior lepszy niż Paweł?
Niedoszacowanie potencjału ? No chyba se żarty robisz, jaki potencjał ?
Wybacz, krwa, ale wątpie w to że ta drużyna z trenerem Kulawikiem a nie trenerem Smudą zrobiła by to samo. A niektórzy to własnie sugerują....
|
Fornalik to trener? Smuda w porównaniu z nim to Murinho. Ale to co odstawiliśmy z Grecją( mamy wynik i gramy w przewadze) Smudę dyskwalifikuje. Mecz z Czechami tylko wszystko potwierdził. Samym zapieprzaniem to można robić wyniki w biegach przełajowych. Kiedy potrzeba sposobu, schematu, najogólniej myśli to pan Franciszek blednie.
Żurawski wrócił z brzuchem, którego nie zamierzał się pozbyć, a co miał prócz strzału i szybkości? Był tak wolny że zanim wziął zamach piłki już nie było. Brożek brzucha nie przywiózł.
A potencjał? Na nasze warunki pierwsza czwórka. Legia, Lech, Górnik. Kogo byś jeszcze dołożył ? Teksty o walce o ósemkę były zawstydzające. Trener Kulawik może by takiego wyniku nie zrobił bo stracił zaufanie w okresie sprzątania po przejściu kataklizmu. Ale już Moskal zrobiłby pewnie lepszy. Bo na Kałuży daliśmy dupy dokładnie tak jak z Grecją. Do czego Kazek pewnie by nie dopuścił.
Najważniejszy transfer już jest. Czyli konkurencja do środka. To daje nadzieję że Garguła znów nie zapadnie w sen...