Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9287
Stary 05.02.2014, 16:51
Wywiad z Żurawskim o jego starcie z SLD:

http://www.dziennikpolski24.pl/pl/ak...-wyborach.html

Cytat:
- Jakie są Pana poglądy?
- Nie mam nic przeciw związkom homoseksualnym.

- Dlaczego lewica?
- Spotkałem się już z docinkami typu: wiąże się z komuchami, czerwonymi, PZPR itd. To dla mnie przeszłość. Skupiam się na tym, jaki program ma obecnie Sojusz, a on jest zgodny z moimi przekonaniami.

- Ma Pan kwalifikacje do tego, aby być politykiem?
- Najprostszą odpowiedzią byłoby, że każdy w naszym kraju ma prawo startować w wyborach. To gwarantuje konstytucja. Jestem przygotowany pod względem znajomości języka angielskiego. A dyplomację lubię.

- Jak trafi Pan do Brukseli, to zrezygnuje z pracy w Wiśle?
- Nadal pracowałbym w niej jako skaut szukający piłkarskich talentów.

Maciej Żurawski
ŻENADA i WSTYD, jeśli ktoś z takimi poglądami ma reprezentować Wisłę Kraków w wyborach do Europarlamentu ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 05.02.2014 o godz. 17:00.
Odpowiedz cytując