Wywiad z Żurawskim o jego starcie z SLD:
http://www.dziennikpolski24.pl/pl/ak...-wyborach.html
Cytat:
- Jakie są Pana poglądy?
- Nie mam nic przeciw związkom homoseksualnym.
- Dlaczego lewica?
- Spotkałem się już z docinkami typu: wiąże się z komuchami, czerwonymi, PZPR itd. To dla mnie przeszłość. Skupiam się na tym, jaki program ma obecnie Sojusz, a on jest zgodny z moimi przekonaniami.
- Ma Pan kwalifikacje do tego, aby być politykiem?
- Najprostszą odpowiedzią byłoby, że każdy w naszym kraju ma prawo startować w wyborach. To gwarantuje konstytucja. Jestem przygotowany pod względem znajomości języka angielskiego. A dyplomację lubię.
- Jak trafi Pan do Brukseli, to zrezygnuje z pracy w Wiśle?
- Nadal pracowałbym w niej jako skaut szukający piłkarskich talentów.
Maciej Żurawski
|
ŻENADA i WSTYD, jeśli ktoś z takimi poglądami ma reprezentować Wisłę Kraków w wyborach do Europarlamentu ...