Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67393
Stary 05.02.2014, 16:46
Bez sensu są te gdybania co by było gdyby babka miała wąsy.

Maciek Żurawski wyjaśnił co mu się nie podobało u Maskanta dla "AS wywiadu".

Ja w przeciwieństwie do znajomych nie krytykowalem Smudy po euro. Nie krytykowalem Fornalika po eliminacjach. Również Nawalki póki co nie krytykuje.
Mam swoje powody, nie o tym ten temat.

Czyli nici z napastnika. Tak można odebrać słowa Bednarza.
Jak sprzedamy kogoś to Dudka i nikt więcej.

Słabo. Jeden Stilic to za mało.
Odpowiedz cytując