|
Bez sensu są te gdybania co by było gdyby babka miała wąsy.
Maciek Żurawski wyjaśnił co mu się nie podobało u Maskanta dla "AS wywiadu".
Ja w przeciwieństwie do znajomych nie krytykowalem Smudy po euro. Nie krytykowalem Fornalika po eliminacjach. Również Nawalki póki co nie krytykuje.
Mam swoje powody, nie o tym ten temat.
Czyli nici z napastnika. Tak można odebrać słowa Bednarza.
Jak sprzedamy kogoś to Dudka i nikt więcej.
Słabo. Jeden Stilic to za mało.
|