Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67391
Stary 05.02.2014, 16:35
silver03 napisał(a):Wyświetl post
Inaczej rzecz mówiąc Gwiazda w twoim rozumowaniu trener nie ma żadnego wpływu na zawodników

Większość wokół pisze ci, że to sukces zarówno trenera jak i zespołu, że nasz trener ma wady i zalety, a ty nadal pieprzysz jakieś farmazony i niskiego lotu metafory o magicznym placu Smudy Masz elementarne problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego, żadne argumenty do ciebie nie trafiają (oprócz własnych)... Psy szczekają karawana jedzie dalej.
Nie takie znowu farmazony. Smuda tylko dzięki temu, że ma opinię lubianego przez szefa, zachowuje jakiś autorytet. Bo to co pokazał jako selekcjoner raczej mu go nie podniosło. W naszej sytuacji, kiedy co mniej zorientowani wieszczyli nam spadek, aktualne wyniki wymagają wytłumaczenia. Najprościej stwierdzić że to zasługa Smudy i zgoda. Tyle że tej Smudowej zasługi jest może 30 %. Kolejne 30% to przyjście Brożka, który naszym dodaje pewności a u przeciwników sieje postrach. I 40% to przedsezonowe niedoszacowanie potencjału. Stąd nasz dla niektórych rewelacyjny wynik. Który nazywać rewelacyjnym może tylko przyzwyczajony do padaczki Probierza.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując