Wyświetl pojedynczy post
konik28
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5001
Stary 05.02.2014, 16:35
To jest bardzo dobry pomysł Kraków jest jedynym miastem z czołówki który ma 2 kluby na poziomie ekstraklasy.Niestety ale podział musi być pół na pół w dzisiejszych czasach nie ma miejsca na sentymenty lepiej mieć mniej kasy niż wcale.Tylko teraz pomysł trzeba podrzucic B. i żydkom.alleluja
Odpowiedz cytując