Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4999
Stary 05.02.2014, 16:15
Pero napisał(a):Wyświetl post
Bednarz jakiś czas temu: Maaskant domaga się lichwiarskich pieniędzy
Bednarz wczoraj: Mamy ugodę z Maaskantem co do spłaty zadłużenia....

Coś tu ewidentnie nie gra. Po co do mediów sprzedajemy takie informacje. To jest m.in. czarny PR, utrata wiarygodności itd..
I jeszcze historia z niewpuszczaniem na stadion byłych pracowników. Musza obowiazywac jakieś standardy które trzeba przestrzegać. M.in to buduje atmosfere w klubie i wokół i zachęca do współpracy.
A to nie mogli się dogadać od tego czasu ze sobą i już nie są to lichwiarskie pieniądze? Przecież to minęło troche czasu między tymi dwoma wypowiedziami.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując