OpEnTaNy napisał(a):

|
No rzeczywiscie zima napier**la z taka sila ze strach sie na mecz wybrac ... nasuwaja mi sie slowa pani minister : sorry taki mamy klimat
|
dla wielu kibiców, tfu sympatyków piłki nożnej/miłośników "słit foci" to byle deszczyk jest wielkim problemem, a co dopiero taka ZIMA ;-). Dlatego lepiej się miło zaskoczyć, niż rozczarować.