Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9912
Stary 05.02.2014, 16:10
OpEnTaNy napisał(a):Wyświetl post
No rzeczywiscie zima napier**la z taka sila ze strach sie na mecz wybrac ... nasuwaja mi sie slowa pani minister : sorry taki mamy klimat
dla wielu kibiców, tfu sympatyków piłki nożnej/miłośników "słit foci" to byle deszczyk jest wielkim problemem, a co dopiero taka ZIMA ;-). Dlatego lepiej się miło zaskoczyć, niż rozczarować.
Odpowiedz cytując