Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
staszek2309
Senior Member
Od: 09.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
9911
05.02.2014, 16:03
Kupowałem dzisiaj karnet. Otwarte dwie kasy, kolejek wielkich nie ma, ale ruch jest. patrząc na to, że do meczu jeszcze daleko, można być optymistą co do frekwencji.
staszek2309
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staszek2309
Znajdź inne posty napisane przez staszek2309