|
Bednarz jakiś czas temu: Maaskant domaga się lichwiarskich pieniędzy
Bednarz wczoraj: Mamy ugodę z Maaskantem co do spłaty zadłużenia....
Coś tu ewidentnie nie gra. Po co do mediów sprzedajemy takie informacje. To jest m.in. czarny PR, utrata wiarygodności itd..
I jeszcze historia z niewpuszczaniem na stadion byłych pracowników. Musza obowiazywac jakieś standardy które trzeba przestrzegać. M.in to buduje atmosfere w klubie i wokół i zachęca do współpracy.
|