Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4998
Stary 05.02.2014, 16:03
Bednarz jakiś czas temu: Maaskant domaga się lichwiarskich pieniędzy
Bednarz wczoraj: Mamy ugodę z Maaskantem co do spłaty zadłużenia....

Coś tu ewidentnie nie gra. Po co do mediów sprzedajemy takie informacje. To jest m.in. czarny PR, utrata wiarygodności itd..
I jeszcze historia z niewpuszczaniem na stadion byłych pracowników. Musza obowiazywac jakieś standardy które trzeba przestrzegać. M.in to buduje atmosfere w klubie i wokół i zachęca do współpracy.
Odpowiedz cytując