domin_czyzyny napisał(a):

|
jak na meczu w Judovią będzie NAS 20 tysięcy to BĘDZIE BARDZO DOBRZE. Mamy niestety środek zimy.
|
Dobra dobra, bez siana defetyzmów
Rozumiem, ze to sport forumowy, jednak to ile zejdzie biletów pokaże wyświetlacz na meczu. Póki co, wszystko wskazuje że na 2 tyg przed meczem biletów na C zabraknie.
