Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67388
Stary 05.02.2014, 14:09
jova napisał(a):Wyświetl post
Naginasz rzeczywistość do z góry założonej tezy. Misiek szansę dostał trochę wcześniej i kilka spotkań przed przyjściem Smudy rozegrał. Rzecz w tym, że raczej uchodził za tykającą bombę zegarową, niż przyzwoitego bramkarza. Głównie przez katastrofalną grę nogami. Jakby na to nie spojrzeć - poprawił się dość wyraźnie. Pozostało Ci chyba tylko stwierdzić, że to przez kończący się kontrakt. Ciekawe, że ta magiczna moc kończących się umów objawia się akurat teraz, a jakoś nie było jej widać w poprzednich latach, choć całkiem sporo grajków wypełniało kontrakty do końca.
Raczej trudno było wymagać od debiutanta żeby w pierwszych meczach na R22 prezentował się jak stary wyjadacz. Trema minęła, rozegrał trochę meczów, nabrał pewności siebie, a że umiejętności ma to była to kwestia czasu, że będzie dobrze. No, bez jaj, jak Smuda ma mieć znowu wpływ na bramkarza to chyba sobie żartujemy teraz .
Co do kontraktów. Wisła oficjalnie mówiła, że ma ogromne problemy finansowe i nie będzie przedłużać kontraktów z zaciągiem holenderskim. Dlatego, te wszystkie Palice, Lameye, Jaliensy, Meliksony, Ilievy, Genkovy, Kirmy chciały stąd wiać jak najszybciej, ewentualnie wydusić Wisłę na ile się da, wiedzac, ze to już koniec finansowego eldorado. Więc dlaczego mieliby szybciej biegac skoro wiedzieli, ze kolejnych kontraktów już nie będzie ? A tak spokojnie na luziku dojechali do końca, skasowali ile się dało i bye, bye. Ogladaliśmy to zresztą na stadionach, powolutku, bez walki, przegrana za przegraną. Szkoda, ze wtedy Smuda tu nie trafił, napewno by ich "zmobilizował" do lepszej gry .

Cytat:
Sorry przypomnę tutaj Maćka Żurawskiego - strzelił w ekstraklasie 120 bramek, w lidze szkockiej 22, w lidze greckiej 15 i do tego jeszcze 8 w lidze cypryjskiej, a jak wrócił do Wisły zdobył w całym sezonie 1 bramkę ligową...... i raczej nie jest to wyjątek od reguły....
Racja, tak tez się zdarza oczywiście. Ale chyba nie chcesz przez to powiedzieć, ze Paweł lecąc samolotem do Polski został porażony promieniem mocy ze Smudowego palca ? Bo to nie Smuda go przygotowywał do sezonu.
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 05.02.2014 o godz. 14:22.
Odpowiedz cytując