Wyświetl pojedynczy post
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67377
Stary 05.02.2014, 12:09
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Powiem wiecej, tylko idiota nie zaakceptuje, że bez powrotu samograja Pawła Brożka i jego 11 bramek bylibysmy tam gdzie bylismy w zeszłej rundzie (no może o 2 miejsca wyzej).
W twoich wywodach za dużo jest "gdybania", gdyby nie Brożek, gdyby nie koniec kontraktu Garguły... co tam w swojej magicznej kuli jeszcze widzisz? Pewnie, gdyby nie odejście Małego...

Szkoda, że wasze wywody nie mają solidnych fundamentów bo albo opierają się na gdybaniu, albo na wyciągnięciu poszczególnego błędu jak wpuszczenie Chaveza w meczu z Jagą i rzuceniu go na szale na przeciw dobrej gry drużyny oraz jej 3 miejsca. Oczywiście waszym zdaniem szala złych uczynków nadal mocno przeważa. Jad od was aż się sączy, nikt tu nie twierdzi, że Smuda jest idealny i fantastyczny, ale większość jednak docenia miejsce jakie na razie osiągnął z drużyną. Wy natomiast jak tylko usłyszycie dobre słowo na temat Smudy to was skręca, całkiem jak weszło.com
Odpowiedz cytując