Lukasz napisał(a):

|
A na czym taki pakiet miałby polegać i jak chcesz przekonać kibiców aby nie bojkotowali ten kawałek 'sprzedajnego' tortu ?
|
na tym, aby zaoferować sponsorom promocje ich firm/produktów/usług poprzez dwa klubu. Aby kasa szła do obu klubów i aby taka firma nie bała sie, że straci Klientów z drugiego klubu.
Dlatego, że firma X wspiera klub A, którego dany kibic jest fanatykiem. Dlatego nie warto rezygnować z picia piwa czy innych napojów lub korzystania z innych produktów lub usług danego koncernu tylko dla tego, że wspiera też drugi klub.
To byłaby wspólna korzyść.
Oczywiście kwestia podziały zysków byłaby dyskusyjna i bardzo trudna do ustalenia. Bo dlaczego my Wielki Klub mamy sie dzielić po równo z jakimś klubikiem z Kałuży ? ;-) A żydy jak to oni, chcieliby jak najwięcej... Uczciwie podział zysku powinien być 3/4 lub 2/3 dla nas.