Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4992
Stary 05.02.2014, 12:07
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
A na czym taki pakiet miałby polegać i jak chcesz przekonać kibiców aby nie bojkotowali ten kawałek 'sprzedajnego' tortu ?
na tym, aby zaoferować sponsorom promocje ich firm/produktów/usług poprzez dwa klubu. Aby kasa szła do obu klubów i aby taka firma nie bała sie, że straci Klientów z drugiego klubu.

Dlatego, że firma X wspiera klub A, którego dany kibic jest fanatykiem. Dlatego nie warto rezygnować z picia piwa czy innych napojów lub korzystania z innych produktów lub usług danego koncernu tylko dla tego, że wspiera też drugi klub.

To byłaby wspólna korzyść.

Oczywiście kwestia podziały zysków byłaby dyskusyjna i bardzo trudna do ustalenia. Bo dlaczego my Wielki Klub mamy sie dzielić po równo z jakimś klubikiem z Kałuży ? ;-) A żydy jak to oni, chcieliby jak najwięcej... Uczciwie podział zysku powinien być 3/4 lub 2/3 dla nas.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 05.02.2014 o godz. 12:11.
Odpowiedz cytując