Wyświetl pojedynczy post
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67376
Stary 05.02.2014, 11:57
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że powrót P. Brożka do Wisły (wcześniejsi trenerzy nie mieli go w swpim zespole) i fakt strzelenia przez niego 11 bramek, co przełozyło się na konkretne zdobycze punktowe jest zasługą ...Smudy ?
A szybsze poruszanie się po boisku Garguły nie wypływa z faktu kończącego się kontraktu tylko magicznego nochala Smudy ?
Widzę jak grają Misiek, Burliga, Głowa, Bunoza, Chrapek i Garguła, i nie wierzę żeby to się samo zrobiło lub było efektem negocjacji kontraktowych. Nie twierdzę, że jest świetnie, że gramy jakoś szczególnie wybitnie, ale moim zdaniem postęp jest ewidentny. Na dobrą sprawę tylko Sarkiemu i Małeckiemu współpraca z Franzem nie przyniosła zwyżki formy. Jeśli idzie o Brożka, to sądzę że przy innym trenerze niekoniecznie tak szybko zgrałby się z zespołem. Może by tak było, ale to nie musiało się stać.
Edit:
"samograj" Brożek? Nie tak o nim mówiono gdy go żegnano...
Ostatnio edytowane przez jova : 05.02.2014 o godz. 12:00.
Odpowiedz cytując