Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Tarann
Senior Member
Od: 06.2010
Offline
#
67374
05.02.2014, 11:46
Można wymyślać co się chce ale tylko idiota nie zaakceptuje że licząc ilość, jakość, stan kadry, budżet, sytuację w lidze w perspektywie wyniku nikt inny za czasów Cupiała nie zbliżył się do osiągnięcia Smudy z tej rundy.
Tarann
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tarann
Znajdź inne posty napisane przez Tarann