Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67373
Stary 05.02.2014, 11:44
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Sugerujesz, że powrót P. Brożka do Wisły (wcześniejsi trenerzy nie mieli go w swpim zespole) i fakt strzelenia przez niego 11 bramek, co przełozyło się na konkretne zdobycze punktowe jest zasługą ...Smudy ?
A szybsze poruszanie się po boisku Garguły nie wypływa z faktu kończącego się kontraktu tylko magicznego nochala Smudy ?

To, ze u Smudy trzeba za...ac na treningach, każdy wie, i teraz albo ktoś się temu podda i będzie za.ac albo nie, widocznie Gargulec nie wyzalal się jak to ciężko w porównaniu do Malego tylko wziol nogi za pas i za....lal i wyszlo mu to na dobre, a to czy kontrakt go zmotywowal to już swoja droga. Jedno jest pewne u Smudy nie ma miejsca dla leni.


Tarann napisał(a):Wyświetl post
Można wymyślać co się chce ale tylko idiota nie zaakceptuje że licząc ilość, jakość, stan kadry, budżet, sytuację w lidze w perspektywie wyniku nikt inny za czasów Cupiała nie zbliżył się do osiągnięcia Smudy z tej rundy.
Otoz to, trenera bronia wyniki.

Co prawda można mieć pewne zastrzeżenia, jak to ze odpadl z PP grając u siebie, czy to ze druzyna an wyjeździe nie przypomina tej z Reymonta, ale mimo wszystko chyba nikt przed sezonem nie spodziewal się ze po pierwszej rundzie będziemy mieli dalej szanse walczycz o mistrza.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 05.02.2014 o godz. 11:53.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując