To, ze u Smudy trzeba za...ac na treningach, każdy wie, i teraz albo ktoś się temu podda i będzie za.ac albo nie, widocznie Gargulec nie wyzalal się jak to ciężko w porównaniu do Malego tylko wziol nogi za pas i za....lal i wyszlo mu to na dobre, a to czy kontrakt go zmotywowal to już swoja droga. Jedno jest pewne u Smudy nie ma miejsca dla leni.
Tarann napisał(a):

|
Można wymyślać co się chce ale tylko idiota nie zaakceptuje że licząc ilość, jakość, stan kadry, budżet, sytuację w lidze w perspektywie wyniku nikt inny za czasów Cupiała nie zbliżył się do osiągnięcia Smudy z tej rundy.
|
Otoz to, trenera bronia wyniki.
Co prawda można mieć pewne zastrzeżenia, jak to ze odpadl z PP grając u siebie, czy to ze druzyna an wyjeździe nie przypomina tej z Reymonta, ale mimo wszystko chyba nikt przed sezonem nie spodziewal się ze po pierwszej rundzie będziemy mieli dalej szanse walczycz o mistrza.