jova napisał(a):

|
Jeśli poprawa w grze zespołu i lepsza forma wielu zawodników nie jest zasługą Smudy, to niby czyją? Samo się tak zrobiło?
|
Sugerujesz, że powrót P. Brożka do Wisły (wcześniejsi trenerzy nie mieli go w swpim zespole) i fakt strzelenia przez niego 11 bramek, co przełozyło się na konkretne zdobycze punktowe jest zasługą ...Smudy ?

A szybsze poruszanie się po boisku Garguły nie wypływa z faktu kończącego się kontraktu tylko magicznego nochala Smudy ?
